IMG_0912

Kas yra Nida Football Fest?

Nida Football Fest – tai penktą vasarą iš eilės vyksiantis futbolo festivalis, pradėtas organizuoti dar 2011-ais metais, kai renginio iniciatoriai dar tebuvo moksleiviais. Nuo pat pradžių Nida Football Fest tikslas buvo plėtoti futbolą Lietuvoje, skatinti Neringos jaunimą aktyviai leisti laisvalaikį, pasiūlyti alternatyvų laisvalaikio leidimo būdą kurorto svečiams. Kasmet organizuojant renginį vietinės bendruomenės jaunimas kviečiamas prisidėti ir įgyti patirties.

Siekiame, kad renginys būtų visoms amžiaus grupėms. Dėl šios priežasties nuo šių metų pristatome ne tik tradicinį futbolo turnyrą suaugusiems, bet ir futbolo čempionatą vaikams. Populiarindami sveiką gyvenseną ir sportą apskritai tiek jauniausius, tiek garbaus amžiaus renginio svečius kviečiame į atviras funkcines treniruotes, kovos menų treniruotes, sudarome galimybę pasikonsultuoti su įvairių sričių profesionalais.

Kviesdami komandas iš visos Lietuvos siekiame, jog renginį lydėtų tolerancija ir gera nuotaika, o dalyviai metai iš metų kurtų ir puoselėtų aktyvių žmonių bendruomenę. Džiaugiamės, jog renginio metu įgytos naujos pažintys tęsiasi ir pasibaigus šventei.

24 komandos

Užsiregistruok ir būk viena iš 24 komandų, kurios dalyvaus turnyre

Užsiregistruoti